top of page
baner steron.jpg

STERON projekt

Prichádzam so svetovo unikátnym spôsobom predaja knihy, keď ju ponúkam za bežnú cenu, ako e-book, no rovnako ju túžim zhmotniť do tlačenej podoby.
Moju crowdfundingovú kampaň ste mohli sledovať posledný mesiac na platforme Donio.

Žiaľ v prvom kole som prehral, influenceri sa nepridali a nepridali sa ani ľudia, ktorí ma nepoznali. Mali svoje starosti, veľa ľudí sa zľaklo projektu ako „príliš ambiciózneho“, a hlavne, celá kampaň pôsobila tak nepravdepodobne, že ju väčšina ľudí považovala za podvod.

Prechádzame do druhého kola. A v zásade nemením pravidlá. Akurát už nemáme časový limit, máte možnosť si knihu zakúpiť aj ako e-book za 16.90 € a z dotácií pre influencerov som polovicu vzal, aby som kampaň spropagoval sám. Napríklad aj tak, že tisíc dotácií dostane jeden z kupujúcich, ktorého vylosujem po splnení cieľa projektu – predaj mil. kusov knihy +1 rok. V prípade, že sa splnia všetky ciele projektu, rovnakú sumu vyhrá druhá osoba zo všetkých prispievateľov.

Stále platí, že ak sa predaj vyšplhá cez 100 mil. kusov, nebude sa deliť polovica zisku, ale tri-štvrtina. Čím získame ďalších 50 tisíc dotácií a o ich delení budem priebežne informovať. Podnetné nápady mi chodia z hora, aj od ľudí a najlepšie budú tiež odmenené dotáciou.

Stále ostáva 5 tisíc dotácií pre influencerov, keby sa chceli pripojiť.

 

Pripomínam, že po dosiahnutí všetkých cieľov projektu (teda aj predaja cez 100mil. kusov) sa bavíme minimálne o sume cez 50 tisíc eur za jednu dotáciu! A suma môže ísť ďaleko vyššie! A dvaja z Vás budú vyžrebovaní a dostanú tých dotácií 1000. Nejedná sa o scam, hoax a nemám tam ani chybu. Aj vy môžete kúpiť knihu po 169€, z čoho prvých 100 ľudí má garantovaných 10 dotácií (keď splníme ciele) a dostanú za svojich 169€ okrem výbornej knihy aj 500.000€(*) a dvakrát šancu na vyžrebovanie 50 miliónov eur(*)!!!

*počítané ako minimálna suma po splnení všetkých cieľov projektu

Prečítajte si sekciu „ako to funguje“ pre podrobnosti.

Doteraz nikto nikdy nič podobné neskúsil.

 

Prosím, pridajte sa, podporte ma, porastieme spolu! Pomôžeme si navzájom, pomôžeme umelcom, trochu aj Slovensku a napravíme reputáciu slovnému spojeniu "spisovateľ z Handlovej" (áno, aj ja som z Handlovej).

steron predpredaj.png

1. cieľ

Predaj 100 kusov

V prvej fáze potrebujem 100 predplatiteľov (po 169€), aby mohla kniha ísť do tlače. Prosím podporte ma. Neobanujete.

Prvých sto z Vás dostane pol milióna, keď splníme všetky ciele a šancu v žrebovaní o minimálne 55 miliónov!

(Počítané pri splnení všetkých cieľov projektu.)

2. cieľ

Preklad a spustenie celosvetového predaja.

Akonáhle dokončím preklad do anglického jazyka, budem potrebovať zaplatiť profesionálneho korektora na angličtinu. Vy, čo sa rozhodnete mi pomôcť ho zaplatiť ľubovoľnou sumou nad 19€, rovnako budete zaradení do samostatného žrebovania o dotáciu.

steron preklad.png

3. cieľ

Predaj milióna kníh a spustenie ročného odpočtu.

Odo dňa predaja milióna kusov knihy sa spustí ročný odpočet, po ktorého skončení už bude rozdeľovanie dotácií isté.

4. cieľ

Predaj 100 mil. kusov knihy

Keď prídeme do tejto fázy, o dotácie bitka. No určite spolu povymýšľame spôsoby, ako predať čo najviac kníh a aby posledný cieľ projektu (100mil. kusov) bol prekonaný a mohol som rozdať ďalších 50 tisíc dotácii.

baner steron.jpg
bottom of page