Emília Matušková:
„Tento svet je
premyslený,
konzistentný
a miestami až
desivo možný.“
Pavel Matuška: „Je to existenciálna jazda. Silné, temné a zároveň krásne.“
Alexandra Matušková Sýkorová: „Kniha ma nepustila od začiatku až do konca.“